Su kenarı kampları yaz aylarının olmazsa
Özlenen kamplarda bugün! _#kamp #camping
Böyle sabaha uyananlar var ! _Herkese gü

Darlık Kamp Alanı - 1

Burası sizi şaşırtacak!

  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Darlık İstanbul'a yakın olması sebebiyle benim de sık sık ziyaret ettiğim bir kamp bölgesi. Şileye bağlı bu kamp alanı bölgesinde, kamp yapılabilecek çok fazla nokta var. Hacıllı, esenceli, kalealtı noktaları da kamp yapılabilecek diğer noktalar.

Bu kış 2 ya da 3 kez Darlıkta kamp yaptığım noktayı değiştirmek zorunda kaldım çünkü çok fazla kirletildi. Sanıyorum Nisan ayının sonuydu yine böyle bir talihsizlik yaşadım. Gittiğimde kamp yerim avcılar tarafından inanılmaz kirletilmişti.

Daha önce hiç tanımadığım, hiç konuşmadığım @adventruck'ın instagram profilinde Darlıkta çok güzel bir kamp alanı görmüştüm kendisine instagramdan mesaj attım. Bana öyle bir konum gönderdi ki sanki her hafta oraya gidiyormuşum gibi oldu. Eğer kendisini henüz takip etmiyorsanız bir an önce başlayın özellikle 4x4 araç sahipleri :) Attığı koordinatlara vardığımda gözlerime inanamadım. Harika bir su kenarı kamp alanı.

Şimdi kamp alanında ne var ne yok ondan bahsedelim...

Tesis yok dolayısıyla ne alacaksanız yanınıza buraya gelmeden almalısınız. Su kaynağı yok ve ayrıca yakacak için odun da yok. Etraftan toplarım gibi düşünmeyin gerçekten yok. Gece bazen avcılar gelebiliyor ve gürültüde yapıyorlar. Darlıkta bu rota gerçekten inanılmaz ben tam yaz başlarken keşfettim o sebeple henüz buranın keyfini süremedim ama görünüşe göre bu kış sık, sık burada olacağım.

Mesaj için